(© Archiwum KPP Oświęcim)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjantów o awanturze wszczętej przez męża zaalarmowała 58 – letnia mieszkanka gminy Brzeszcze. Mężczyzna przyszedł do jej miejsca zamieszkania, pomimo tego, że posiadał zakaz zbliżania się

Policja, prokuratura oraz sąd są bezwzględne wobec podejrzanych o znęcanie w rodzinie. Przekonał się o tym 59 – letni mieszkaniec gminy Brzeszcze wobec którego wszczęta została sprawa o znęcanie nad żoną.

Aby przerwać przemoc prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci nakazu opuszczenia miejsca zamieszkania, zakazu zbliżania się do żony oraz dozoru policyjnego. Gdy podejrzany zlekceważył zakaz zbliżania się trafił na dwa miesiące do aresztu.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę przed południem, gdy policjanci zostali zaalarmowani przez 58 – letnią mieszkankę gminy Brzeszcze, o awanturze wszczętej przez jej męża, który przyszedł do jej miejsca zamieszkania, pomimo tego, że posiadał zakaz zbliżania się.

Dodatkowo chcąc, aby kobieta wpuściła go do mieszkania zaczął grozić wyważeniem drzwi. Pokrzywdzona powiadomiła jednak policję. Mundurowi natychmiast pojechali pod wskazany adres, jednakże okazało się, że mężczyzna słysząc, że kobieta wzywa policję zbiegł z miejsca zdarzenia. Dwa dni później został zatrzymany na jednej z ulic w Brzeszczach. Trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy policji.

Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dwumiesięcznego aresztu tymczasowego.

ZOBACZ KONIECZNIE:
WIDEO: Kampania STOP pożarom traw

Źródło: poranny.pl, x-news

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!