Komisariat policji w Brzeszczach jak nowy

Jest przestronny i funkcjonalny. Lepiej będzie teraz pełnić służbę. Po modernizacji komisariat policji w Brzeszczach wygląda jak nowy.

1/9
KPP Oświęcim
Po kapitalnym remoncie otwarty został Komisariat Policji w Brzeszczach. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali przedstawiciele służb mundurowych oraz władz samorządowych – zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Krakowie - insp. Jacek Fabisiak, komendant powiatowy policji w Oświęcimiu - insp. Janusz Barcik, starosta oświęcimski - Józef Krawczyk oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Brzeszczach - Jacek Wawro.
Insp. Fabisiak podziękował komendantowi powiatowemu policji za zaangażowanie, a ten z kolei samorządowcom za duże wsparcie i okazaną pomoc. Gmina Brzeszcze nieodpłatne przekazała połowę budynku na rzecz skarbu państwa, dzięki czemu policja mogła ostatecznie przejąć we władanie całą nieruchomość.
Podczas uroczystości starosta na potrzeby policjantów z komisariatu w Brzeszczach przekazał kserokopiarkę.
Zgodnie z projektem budynek komisariatu został przebudowany i całkowicie zmienił swoje oblicze. Powstały przestronne, funkcjonalne pomieszczenia biurowe, w tym poczekalnia dla interesantów, nowa dyżurka, sala odpraw, pomieszczenie dla osoby zatrzymanej, szatnia dla funkcjonariuszy z węzłem sanitarnym. Budynek został wyposażony w nowy sprzęt kwaterunkowo-biurowy i informatyczny, a wszystko zostało dostosowane
do obecnie panujących standardów. Inwestycja ta została w całości zrealizowana ze środków policyjnych oraz dzięki wsparciu starostwa w Oświęcimiu oraz Urzędu Miasta i Gminy w Brzeszczach.
∨ Czytaj dalej

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię