Pierwszy noworodek, który przyszedł na świat w Nowym Roku w Małopolsce zachodniej, pochodzi z Brzeszcz w powiecie oświęcimskim. Chłopczyk urodził się o godzinie 3.12. Waży 2,450 gramów i ma 55 centymetrów.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czytaj także: Kraków: bomby, strzelaniny i zabójstwa w 2011 r.- Maluszek jest zdrowy. Zdobył dziesięć punktów w skali Apgar - cieszą się położne z oświęcimskiej lecznicy.

Prawie godzinę po nim, w olkuskim szpitalu na świat przyszła dziewczynka. Urodziła się pięć minut po godzinie 4. Waży 3,5 kilograma i mierzy 55 centymetrów. Minutę po niej, o 4.06 urodziło się kolejne dziecko w oświęcimskim szpitalu, tym razem dziewczynka. Waży 2,420 gramów i ma 53 centymetry.

Ani w chrzanowskim, ani w wadowickim szpitalu Nowego Roku nie przywitało do południa żadne maleństwo. W południe do chrzanowskiego szpitala przyjechała ciężarna z bólami, jednak nie urodziła przed wieczorem.

Najlepszy Piłkarz i Trener Małopolski 2011. Weź udział w plebiscycie i oddaj głos!

Sprawdź magazyn Gazety Krakowskiej! Bulwersujące zdarzenia, niezwykli ludzie, mądre opinie

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!