Najlepsza pizza w Oświęcimiu

Internauci wybrali najlepszą pizzę w Oświęcimiu (© fot. archiwum polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Najlepsza pizza w Oświęcimiu wybrana. Decyzją Internautów najsmaczniejszy włoski przysmak w Oświęcimiu można zjeść w Restauracji Hammurabi. Wszystkim, którzy głosowali dziękujemy za udział w zabawie.

Najlepsza pizza w Oświęcimiu - ZOBACZ GDZIE ZJESZ NAJLEPSZY W OŚWIĘCIMIU WŁOSKI PRZYSMAKDrugie miejsce zajęła Max Cafe, a trzecie Pizzeria Matteo - Bistro Bilard. Głosowanie na najlepszą pizzę w Oświęcimiu zakończyło się 13 kwietnia. Codziennie z jednego IP można było oddać maksymalnie pięć głosów.

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gosc (gość)

napewno nie u hamunarabiego oszukuje z jedzeniem ja ze smietana do gofrow na dole w galeri . Zamiast smietany podaje jej substatut ,akiedy zwrucilem uwage to mnie wysmial , i co z tego . NIE POLECAM

Smakosz (gość)

Jeśli już pizza to w Max Cafe.Przynajmniej wiadomo,że wszystko świeże i dobrej jakości.Gratuluę zasłużonego drugiego miejsca,chociaż dla mnie i tak jesteście bezkonkurencyjni,Pozdrawiam-smakosz pizzy z Max Cafe

wojtek (gość)

Z tym MaxCafe to jakaś kpina chyba, pizza tam to totalne nieporozumienie. Ciasto zakalec, mało składników i słaby gatunkowo ser. Sos pomidorowy i czosnkowy zupełnie skopane. Pierwsze miejsce w Oświęcimiu pod względem jakości pizzy zajmuje bezdyskusyjnie Rapsodia, o drugie mogą się bić Hamburabi, Dinner House o trzecie Bistro Bilard i Stara Poczta. Natomiast Max Cafe oraz Tawerna to pizza słaba. Rapsodia rządzi.