Najlepsza pizza w Oświęcimiu [WYNIKI PLEBISCYTU]

Najlepsza pizza w Oświęcimiu wybrana. Decyzją Internautów najsmaczniejszy włoski przysmak w Oświęcimiu można zjeść w Restauracji Hammurabi. Wszystkim, którzy głosowali dziękujemy za udział w zabawie.

Najlepsza pizza w Oświęcimiu
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Internauci wybrali najlepszą pizzę w Oświęcimiu (© fot. archiwum polskapresse)

Najlepsza pizza w Oświęcimiu - ZOBACZ GDZIE ZJESZ NAJLEPSZY W OŚWIĘCIMIU WŁOSKI PRZYSMAKDrugie miejsce zajęła Max Cafe, a trzecie Pizzeria Matteo - Bistro Bilard. Głosowanie na najlepszą pizzę w Oświęcimiu zakończyło się 13 kwietnia. Codziennie z jednego IP można było oddać maksymalnie pięć głosów.

Komentarze (6)

avatar
avatar
Smakosz (gość)

Jeśli już pizza to w Max Cafe.Przynajmniej wiadomo,że wszystko świeże i dobrej jakości.Gratuluę zasłużonego drugiego miejsca,chociaż dla mnie i tak jesteście bezkonkurencyjni,Pozdrawiam-smakosz pizzy z Max Cafe

avatar
wojtek (gość)

Z tym MaxCafe to jakaś kpina chyba, pizza tam to totalne nieporozumienie. Ciasto zakalec, mało składników i słaby gatunkowo ser. Sos pomidorowy i czosnkowy zupełnie skopane. Pierwsze miejsce w Oświęcimiu pod względem jakości pizzy zajmuje bezdyskusyjnie Rapsodia, o drugie mogą się bić Hamburabi, Dinner House o trzecie Bistro Bilard i Stara Poczta. Natomiast Max Cafe oraz Tawerna to pizza słaba. Rapsodia rządzi.

Wybierz kategorię