Schronisko dla zwierząt Oświęcim

(© fot. archiwum polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Schronisko dla bezdomnych zwierząt na Kamieńcu w Oświęcimiu prosi o wsparcie wszystkich sympatyków i przyjaciół zwierząt. Wystarczy oddać swój głos w internetowym plebiscycie. Do wygrania jest 400 kg karmy o wartości 15 tys. zł.

Schronisko dla zwierząt Oświęcim. Ośrodek włączył się do akcjiDo akcji pod hasłem "Pomoc dla schronisk", organizowanej przez firmę Krakvet, zgłosił się oświęcimski Oddział Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals, które prowadzi schronisko na Kamieńcu.
Placówka bierze pod opiekę bezdomne zwierzęta z terenu miasta i okolic, zapewniając im godne warunki bytowania.

Wolontariusze ratują każdego zwierzaka, bez względu na wiek i stan zdrowia, oraz znajdują dla wszystkich nowe domy, także tych starszych, ślepych i kalekich.

W ubiegłym roku dzięki schronisku opiekunów znalazło 157 psów i 173 koty. Dodatkowo wolontariusze prowadzą interwencje w przypadkach niehumanitarnego traktowania zwierząt. - Jest bardzo ciężko, rachunki za utrzymanie schroniska dostajemy ogromne. Pomóżcie nam przetrwać - apelują Animalsi z Kamieńca.

W razie wygranej - jak dodają - zaoszczędzone na karmie pieniądze będą mogli wydać na ratowanie zwierząt - leczenie, zabiegi, szczepienia, sterylizacje i potrzebny na co dzień sprzęt.

Aby pomóc schronisku wystarczy wejść na stronę www.krakvet.pl i po rejestracji, w zakładce "Nasza pomoc dla schronisk" zagłosować na wybraną placówkę. To zajmie tylko chwilę, a może poprawić los wielu pokrzywdzonych zwierzaków.

Głosy oddawać można do końca marca. W ciągu pięciu ubiegłych lat firma Krakvet przekazała w ten sposób schroniskom ponad 70 ton karmy za ponad pół miliona zł.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!