Śmiertelny wypadek w Brzeszczach

(© fot. archiwum polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Śmiertelny wypadek w Brzeszczach z udziałem pieszego. W ciągu dwóch dni to drugi taki tragiczny wypadek w powiecie oświęcimskim.

Śmiertelny wypadek w Brzeszczach. Nie żyje pieszyW piątek o godz. 06.05 w Brzeszczach na ul. Dworcowej doszło do doszło do śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginął pieszy. Jak wstępnie ustalili policjanci 60-letni mieszkaniec Chełmka, kierując samochodem marki Fiat Punto na przejściu dla pieszych potrącił pieszego.

To drugi śmiertelny wypadek z udziałem pieszego w powiecie oświęcimskim w ciągu ostatnich dwóch dni. W czwartek w Polance Wielkiej peugeot potrącił 53-letniego mieszkańca Włosienicy, który zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Dexter

Pamiętam falę, która polegała dokładnie na tym samym, a miała miejsce w Kozach koło Bielska-Białej. Mniej więcej w tym samym miejscu były dwa straszne wypadki motocyklisty, a później narkomanka zabiła dwoje dzieci idących do szkoły.