Wypadek kolumny z Andrzejem Dudą. Poszkodowane dziecko

Podczas czwartkowej wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Oświęcimiu doszło do wypadku. Pod kołami pojazdu, który jechał w prezydenckiej kolumnie aut, nagle znalazł się chłopiec. Stało się to na przejściu dla pieszych. Dziecko odwieziono do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na skrzyżowaniu ulic Wyspiańskiego i Słowackiego, niedaleko budynku Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Prezydencka kolumna akurat wjeżdżała do miasta, na zaplanowane wcześniej spotkanie.

Andrzej Duda odwiedził poszkodowane dziecko

Jak powiedział w rozmowie z TVN24 rzecznik prezydenta Błażej Spychalski, samochód policyjny, który poruszał się w kolumnie prezydenckiej, bardzo delikatnie potrącił dziecko. - Pan prezydent od razu zareagował, zatrzymał kolumnę, wybiegł do dziecka, sprawdził, czy wszystko jest dobrze. Wezwaliśmy od razu karetkę - powiedział TVN24 Spychalski. Dodał, że jest cały czas w kontakcie z rodzicami dziecka. - Byłem także w szpitalu. Wydaje się, że wszystko jest dobrze, nic się nie stało - powiedział telewizji TVN24

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, dlaczego chłopiec znalazł się pod kołami auta z prezydenckiej kolumny. Będą to ustalać policjanci.

Z jaką partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych [2018]

KONIECZNIE SPRAWDŹ:

Wideo

  • Gazeta Krakowska
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

05.10.2018, 02:57

DUDA PAN I WŁADCA ELIMINUJE NARÓD, A ZASZĘŁA SZCZYDŁO BROSZKA Z SEBASTIANEM

05.10.2018, 02:54

Czy PIS nie moze zatrudnic profesjonalnych kierowcow ? Nasza Becia ledwo uszla z zyciem

05.10.2018, 02:51

Mozna bardzo delikatnie potracic dziecko samochodem . Mozna bardzo delikatnie zgwalcic dziecko . Mozna bardzo delikatnie tez zabic dziecko . Gratuluje

04.10.2018, 21:39

Anonimie.......cyt. "Stało się to na przejściu dla pieszych." a więc nie "jak było pilnowane" .. tylko wina kierowcy radiowozu. Przejście dla pieszych jak to jest w przepisach jest święte. Spróbuj potrącić nawet musnąć kogo kolwiek na przejściu, nawet psa. To ty jesteś winny i z góry przegrany, bo na przejściu powinieneś zachować cyt." szczególną ostrożność" i "pieszemu musisz ustąpić pierwszeństwa" :*
Bo to że mają koguty włączone to nie jest powód że mogą wszystkich wyzabijać bo oni jadą. Obowiązują ich takie same przepisy jak każdego innego kierowce. :*

04.10.2018, 18:57

Tymi rządowymi limuzynami to kierują jakieś debile.

04.10.2018, 18:40

...................................2 lata temu też kłamali, że nic się nie stało ! A Gruba Bercia straciła zęby, kilka żeber i cos tam z kroczem się stało !

04.10.2018, 18:40

Jeżeli w biegło na jezdnie to jak było pilnowane ?? konsekwencje dla rodziców tak ja to widzę.

04.10.2018, 18:13

POpapraniec z TVN znów się POpisał ordynarnym kłamstwem pod jakim samochodem widział to dziecko na deskorolce?

04.10.2018, 18:09

Pytanie, co miało stać się Prezydentowi? Jeszcze wyjdzie, ze ktoś chciał zrobić zamach na jego życie i wszyscy będą winni tylko nie prezydent.

04.10.2018, 18:03

Co te kur... nie widzą jak jeżdżą.

04.10.2018, 17:41

po pijaku mialbym mniej wypadkow niz kierowca prezydenta

04.10.2018, 17:38

"Prezydentowi nic się nie stało". No, no, cud.

04.10.2018, 17:38

Czy dziecko zostanie oskarżone o napaść na prezydenta?

04.10.2018, 17:27

Zajebisty tekst... potrącenie dziecka przez kilkutonowy samochód... Prezydentowi nic się nie stało.