Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

avatarCentrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Oświęcim
Bezpłatne i płatne szkoły dla dorosłych: Szkoły Medyczne I Szkoły Policealne I Dwuletnie I Szkoły Policealne Jednoroczne I Kursy I Liceum dla dorosłych I Gimnazjum dla dorosłych Wypełnij formularz na stronie: zak.edu.pl/formularz - ODDZWONIMY DO CIEBIE!

Florysta - nauka za darmo !!!

2017-01-16 11:23:10

Zdobądź zawód florysty zupełnie za Darmo!

Zapisując się na zajęcia do naszej placówki, w zaledwie rok, można nabyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą wykonywać zawód technika florysty a tym samym znaleźć zatrudnienie w kwiaciarniach, firmach organizujących wystrój wnętrz w trakcie wystawnych uroczystości, lub założyć własną działalność.

Uczestnicząc w zajęciach nauczą się Państwo określać właściwości biologiczne roślin ozdobnych, stosować metody, które zapewnią im dłuższe życie, dobierać rośliny do wyjątkowych kompozycji i je projektować oraz stosować techniki komputerowe w trakcie wykonywania swojej pracy. W trakcie nauki, doświadczona kadra nauczycielska, poinformuje również jak efektywnie prowadzić własną działalność gospodarczą i jak realizować usługi florystyczne, by zapewnić klientom maksimum zadowolenia.

Nauka na kierunku Florystyka jest w pełni bezpłatna. Aby zostać słuchaczem naszej szkoły policealnej wystarczy dowód osobisty i świadectwo ukończenia szkoły średniej. Zapraszamy!

Czas trwania:

1 rok

Płatności:

Nauka w naszej szkole na kierunku florysta jest bezpłatna.

Forma zajęć:

szkoła zaoczna (zajęcia tylko 2 razy w miesiącu, 2 weekendy w miesiącu).

Korzyści:
każdy słuchacz bezpłatnie uzyskuje indeks i legitymację, które uprawniają do zniżek
ponadto wystawiamy zaświadczenia o nauce
wszystkie egzaminy są bezpłatne

Miejsce zajęć: Oświęcim

Rozpoczynamy nabór. Spiesz się - decyduje kolejność zgłoszeń!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij maila na podany adres w treści wpisując imię, nazwisko oraz numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą!!

Rezerwacja: www.zak.edu.pl/formularz

Jesteś na profilu Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. - stronie mieszkańca miasta Oświęcim. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj