Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

avatarCentrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Oświęcim
Bezpłatne i płatne szkoły dla dorosłych: Szkoły Medyczne I Szkoły Policealne I Dwuletnie I Szkoły Policealne Jednoroczne I Kursy I Liceum dla dorosłych I Gimnazjum dla dorosłych Wypełnij formularz na stronie: zak.edu.pl/formularz - ODDZWONIMY DO CIEBIE!

TECHNIK MASAŻYSTA

2017-09-22 15:51:56

Nowy kierunek! Technik masażysta – ZA DARMO!!!!

Szukasz pracy jako masażysta lub fizjoterapeuta?
Nie masz odpowiednich kwalifikacji?
Nie zwlekaj i zapisz się już dziś.

Nauka w Policealnej Szkole Medycznej trwa 2 lata, tj. 4 semestry, zajęcia prowadzone są w systemie stacjonarnym. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, nie przeprowadzamy egzaminów wstępnych.

Technik masażysta stosuje wszystkie metody i techniki masażu oraz zabiegi,
które usprawniają leczenie i rehabilitację ludzi chorych, a także relaksują i odmładzają zdrowych .Technik masażysta to średni personel medyczny, wykonuje masaż medyczny, sportowy, kosmetyczny i profilaktyczny. Technik masażysta musi posiadać biegłą znajomość podstaw teoretycznych i sprawność manualną. Wykonuje podstawowe ćwiczenia lecznicze, uwzględniając aktualny stan zdrowia, potrzeby i możliwości pacjenta. Technik masażysta może pracować jako członek zespołu rehabilitacyjnego bądź świadczyć usługi indywidualnie.

Perspektywy pracy:
Technik masażysta może pracować w publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej: szpitalach, klinikach, zakładach rehabilitacyjnych, uzdrowiskach, sanatoriach, ośrodkach pomocy społecznej, przychodniach, zakładach opiekuńczo – leczniczych. Kluby sportowe- masażysta drużyny sportowej, hotele i gabinety odnowy biologicznej, ośrodki SPA, gabinety kosmetyczne również zatrudniają masażystów. Absolwenci mogą otworzyć własny gabinet masażu.

Szczegóły i regulamin w sekretariacie szkoły ŻAK
Rynek Główny 3, Oświęcim
(naprzeciwko sądu, obok kantoru, I piętro)
Tel: 338440587, oswiecim.zak.edu.pl
Rezerwuj miejsce online: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online - ODDZWONIMY DO CIEBIE!

Jesteś na profilu Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. - stronie mieszkańca miasta Oświęcim. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj