3. liga. Trzebinia Siersza wygraną w Jarosławiu postawiła pieczęć na utrzymaniu

Marek Mizia (w żółtej koszulce)  zdobył gola decydującego o wygranej Trzebini w Jarosławiu (2:1)
Marek Mizia (w żółtej koszulce) zdobył gola decydującego o wygranej Trzebini w Jarosławiu (2:1) Fot. Jerzy Zaborski
MKS Trzebinia Siersza, beniaminek grupy południowo-wschodniej III ligi piłkarskiej, wygraną w Jarosławiu postawił pieczęć na utrzymaniu.

Rozpoczęło się jednak pomyślnie dla miejscowych. Po akcji Kamila Kłuska, Patryk Pękala podciągnął z piłką niemal do linii końcowej boiska, wycofał do wbiegającego Daniela Kmaka, którego strzał był już tylko formalnością.

Tuż po przerwie Mateusz Stanek uruchomił Dariusza Gawęckiego, który wygrał pojedynek z Andrzejem Mikusem.

Stanek dobrze czuł się w roli asystenta, bo także po jego podaniu z kontrą ruszył Marek Mizia. Wpadł w pole karne i strzałem po długim rogu zapewnił gościom wygraną na wagę utrzymania.

– Mamy swoje problemy kadrowe. Druga połowa pokazała, że zespół z ustęsknieniem oczekuje już zakończenia sezonu – powiedział Mariusz Sawa, trener jarosławian.

- Tego po jesieni chyba się nikt nie spodziewał, że utrzymanie zapewnimy sobie na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu – cieszył się Maciej Antkiewicz, trener MKS Trzebini Siersza.

JKS Jarosław – MKS Trzebinia/Siersza 1:2 (1:0)