I liga piłkarzy ręcznych: Porażka MTS Chrzanów w Ostrowcu Świętokrzyskim

Kamil Kirsz już po 13 minutach musiał opuścić parkiet, a MTS Chrzanów przegrał w Ostrowcu Świętokrzyskim 22:31. Fot. Jerzy Zaborski
Trwa wyjazdowa niemoc MTS Chrzanów. W spotkaniu rozegranym awansem, podopieczni Adama Piekarczyka przegrali z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 22:31 (12:14).

Chrzanowianie chcieli zdobyć pierwsze w tym sezonie wyjazdowe punkty, ale od początku nie mieli utrudnione zadanie. Przyszło im walczyć bez Jana Orlickiego, Marcina Skoczylasa i Michała Bednarczyka. Jakby tego było mało, w 13 minucie czerwoną kartą ukarany został Kamil Kirsz.

Pięć minut po przerwie chrzanowianie zmarnowali dwie okazje na doprowadzenie do remisu. - Gdyby udało nam się dopaść rywali, być może to spotkanie potoczyłoby się dla nas trochę lepiej – analizuje Dawid Skoczylas, skrzydłowy MTS Chrzanów.

Gospodarze wypracowali czterobramkową zaliczkę, którą utrzymywali do 50 min. Potem wykorzystali kilka prostych błędów chrzanowian i dlatego wynik sugeruje jednostronne spotkanie.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MTS Chrzanów 31:22 (14:12)