III liga Planowa porażka Trzebini w Lublinie z Motorem

Mateusz Stanek (w żółtej koszulce) zdobył honorową bramkę dla trzebinian w Lublinie. Fot. Jerzy Zaborski
MKS Trzebinia Siersza, beniaminek grupy południowo-wschodniej III ligi piłkarskiej, nie miał zbyt wiele do powiedzenia w Lublinie, na boisku jednego z kandydatów do mistrzostwa.

Już w 11 minucie zakotłowało się przed trzebińską bramką, ale Kamil Stachyra nieclenie główkował z kilku metrów. Później Szymon Kamiński trafił w poprzeczkę (18 min). Co się jednak odwlecze, to nie uciecze. Po kolejnym trafieniu w poprzeczkę najszybciej w polu karnym zorientował Kamil Oziemczuk, który wpakował piłkę do siatki.

Jedyną okazję przed przerwą wśród gości miał Michał Kowalik, ale nie udało mu się jej zamienić na wyrównujące trafienie.

Gospodarze grali swoje. Wypracowywali kolejne okazje, jednak dopiero po faulu na Oziemczuku dostali karnego, którego na gola zamienił Artur Gieraga.

Po stracie trzeciego gola przyjezdni walczyli już tylko o honor. Okrasa meczu było ostatnie trafienie Tymosiaka, zdobyte przewrotką.

Motor Lublin – MKS Trzebinia Siersza 5:1 (2:0)
Bramki:
1:0 Oziemczuk 27, 2:0 Gieraga 38 karny, 3:0 Paluch 55, 3:1 Stanek 62, 4:1 Paluch 65, 5:1 Tymosiak 85.

Motor: Socha – Michota, Tadrowski, Gieraga (48 Chyła), Słotwiński – Tymosiak, Kamiński, Kaczmarek, Oziemczuk (63 Jurisa) – Stachyra (77 Szysz), Palucha (72 Majkowski).