reklama

Kadry zespołów zachodniej Małopolski na dzień przed inauguracją piłkarskiej jesieni w IV lidze

Jerzy Zaborski
Na dzień przed inauguracją jesiennych rozgrywek w grupie zachodniej IV ligi prezentujemy to, co interesuje nie tylko kibiców, ale także trenerów i samych zawodników, czyli składy drużyn. Skupiliśmy się oczywiście na zespołach wywodzących się z zachodnich rubieży województwa, a których jest aż dziewięć w 17-zespołowej stawce. Przypomnijmy, że awansem premiowany będzie tylko mistrz, a bezpośrednio spadną trzy drużyny, bo w przyszłym sezonie liga musi liczyć 16 ekip. Oczywiście liczba spadkowiczów może się zwiększyć w przypadku degradacji małopolskich zespołów z III ligi. Zapraszamy do lektury!

ORZEŁ BALIN
32-500 Chrzanów, Balin, ul. Spółdzielców 16, tel. (32) 613-15-17. Prezes – Władysław Korlacki, kierownik drużyny – Robert Smok.
Trener – Krzysztof Szopa

Bramkarze: Krzysztof Smok (92), Krystian Kozioł (95)
Obrońcy: Maciej Domurat (88), Tomasz Grabiec (91), Kamil Guzik (86), Jakub Jamróz (93), Piotr Ochmański (93), Krystian Żuraw (91)
Pomocnicy: Wojciech Ryszawy (94), Mariusz Suwaj (80), Michał Tyrka (93), Jacek Urban (94), Piotr Wtorek (84), Paweł Stępień (90), Tomasz Warzecha (94),
Napastnicy: Damian Bodziony (92), Łukasz Chrzanowski (89), Łukasz Rupa (89)
Przybyli: Jamróz (Zagłębie), Kozioł (Zryw Lanckorona, w trakcie załatwiania), Ryszawy (Krakus Nowa Huta, a trakcie załatwiania), Tyrka (Cracovia, w trakcie załatwiania), Urban (Ruch Chorzów, w trakcie załatwiania), Warzecha (Byczyna, w trakcie załatwiania).
Odeszli: Tomasz Kaczor (szuka klubu), Tomasz Liput (Karpaty Krosno), Nikodem Motyka (Janina Libiąż), Rafał Polański (Strażak Mierzęcice), Marcin Smarzyński (Górnik Wesoła), Dawid Stambuła (szuka klubu), Daniel Treściński (Zagłębiak Dąbrowa Górnicza), Paweł Wojdała (Dalin Myślenice), Piotr Wolny (Strażak Mierzęcice).

GARBARZ Zembrzyce
34-210 Zembrzyce, ul. ks. Kobyłeckiego 583, tel. (33) 874-62-15, 604-25-58-67
Prezes – Józef Karlak, kierownik drużyny – Józef Talaga
Trener – Zdzisław Janik

Bramkarze: Bartłomiej Karlak (81), Bartłomiej Kaźmierczak (90), Karol Obłaza (89)
Obrońcy: Piotr Gaździcki (83), Krzysztof Gasek (94), Tomasz Kastelik (83), Łukasz Puda (88), Łukasz Szewczyk (83), Marcin Skrzypek (79), Grzegorz Talaga (94)
Pomocnicy: Paweł Jurasz (86), Filip Kasiński (90), Przemysław Kotlarczyk (91), Michał Nawrocki (92), Mariusz Pieczara (86), Tomasz Wyrobek (92)
Napastnicy: Kamil Krawczyk (89), Sławomir Puda (83), Adrian Sadowski (86).
Przyszli: Gasek (Huragan Skawica), Kastelik (Gilowice), Kaźmierczak (powrót po kontuzji), Sadowski (Zieleńczanka),
Odeszli: Dominik Chorąży (szuka klubu), Adrian Elżbieciak (Jałowiec Stryszawa), Wojciech Ficek (Strzelec Budzów), Mateusz Kuzio (powrót do Sanoka), Adrian Listwan (szuka klubu), Łukasz Rzepecki (zrezygnował z gry), Tomasz Twardawa (szuka klubu)

HALNIAK Maków Podhalański
34-220 Maków Podhalański, ul. Sportowa 2, tel. (33) 877-17-01, 886-09-58-66
Prezes – Henryk Bania, kierownik drużyny – Zbigniew Bach
Trener – Sławomir Frączek

Bramkarze: Łukasz Kobiałka (94), Marcin Kościelniak (92)
Obrońcy: Marcin Antosiak (91), Piotr Balonek (79), Kacper Dyduch (92), Michał Gruca (93), Dariusz Kapera (82), Robert Rusin (94), Tomasz Szmalcel (83)
Pomocnicy: Przemysław Gałuszka (86), Paweł Kaczmarczyk (94), Sebastian Marzec (81), Kamil Szewczyk (86), Grzegorz Pacyga (81), Łukasz Raczek (94), Szymon Rokowski (92), Łukasz Zajda (94), Przemysław Żabicki (93)
Napastnicy: Mariusz Antosiak (93), Bartłomiej Chrapkiewicz (83), Damian Piecha (95), Bartosz Praciak (86), Marek Stopka (92), Dariusz Szymoniak (91)
Przybyli: Marcin Antosiak (Naroże Juszczyn), Mariusz Antosiak (z juniorów), Kościalniak (Dalin Myślenice), Marzec (Kalwarianka), Praciak (Garbarnia), Rokowski (Unia Oświęcim),
Odeszli: Krawczyk (szuka klubu), Marcin Pęczek (wyjazd zagraniczny), Żurek (szuka klubu)

LKS ISKRA KLECZA
34-124 Klecza Górna (adres do korespondencji), tel. (33) 872-21-14 lub 512-198-999
Prezes – Robert Malik, kierownik drużyny – Janusz Chmielarz
Trener – Filip Niewidok

Bramkarze: Konrad Kawaler (90)
Obrońcy: Michał Drechny (86), Marcin Dudała (89), Kamil Kozioł (92), Mateusz Nowak (82), Patryk Pindel (93), Stanisław Stopa (87), Paweł Stuglik (95), Jarosław Witek (86), Kamil Wysogląd (89)
Pomocnicy: Sebastian Bajorek (90), Jakub Czaicki (95), Łukasz Dobisz (83), Łukasz Kryjak (87), Tomasz Lipka (94), Paweł Matlak (86), Jakub Smagło (89), Łukasz Zaremba (86), Kacper Węgrzyn (92)
Napastnicy: Marcin Czajkowski (93), Konrad Kukieła (89), Filip Niewidok (79), Bartosz Woźniak (93)
Przybyli: Bajorek (Lotnik Kryspinów), Czaicki (Kalwarianka), Czajkowski (wychowanek), Lipka (Jordan Jordanów), Pindel (Zatorzanka Zator), Woźniak (Rekord Bielsko-Biała), Wygogląd (Cedron Brody)
Odeszli: Dariusz Brózda (zrezygnował z gry), Damian Kowalczyk (Beskid Andrychów), Daniel Kubarski (zrezygnował z gry), Kamil Glanowski (wyjazd zagraniczny), Piotr Sobala (Beskid Andrychów), Arkadiusz Szydłowski (Wisła Łączany)

PRZECISZOVIA PRZECISZÓW
32-641 Przeciszów, ul. Podlesie 94, tel. (33) 841-33-99. Prezes – Patryk Mańka, kierownik drużyny - Zbigniew Gil.
Trener – Łukasz Płonka

Bramkarze: Kamil Antecki (95), Wojciech Jurkowski (82), Mariusz Oczkowski (90).
Obrońcy: Damian Chmura (94), Sebastian Grubka (91), Stanisław Momot (94), Tomasz Oleksy (93), Przemysław Sendera (90), Krzysztof Skrobacz (90), Łukasz Szafraniec (93), Krzysztof Trawkowski (84),
Pomocnicy: Damian Bartula (92), Tomasz Całus (90), Adrian Kasperek (92), Bartłomiej Kozioł (93), Przemysław Krawczyk (94), Rafał Ortman (90), Rafał Przybyła (84), Damian Romanek (92), Maciej Sternal (91), Mateusz Płonka (94), Paweł Wierzbic (90).
Napastnicy: Konrad Całus (92), Łukasz Matla (95), Kamil Michałek (90)
Przybyli: Chmura (z juniorów), Jurkowski (Niwa Nowa Wieś), Momot (z juniorów), Kozioł (Orzeł Ryczów), Michałek (Zatorzanka), Oczkowski (Sygnał Włosienica), Przybyła (Zaborzanka), Sendera (Astra Spytkowice), Skrobacz (Zatorzanka), Wierzbic (Bobrek).
Odeszli: Michał Domżał (Janina Libiąż), Krzysztof Flejtuch (Brzezina Osiek), Mariusz Gałgan (Strumień Polanka Wielka), Mariusz Jarosz (Rajsko), Marek Kudłacik (Beskid Andrychów), Krzysztof Majcherczyk (kontuzja), Rafał Mikołajczyk (Brzezina Osiek), Tomasz Orzechowski (szuka klubu), Daniel Zajas (zrezygnował z gry), Konrad Waś (szuka klubu), Michał Wanat (Unia Oświęcim).

NIWA NOWA WIEŚ
32-651 Nowa Wieś, ul. Floriana 68. Tel. (033) 845-43-39.
Prezes - Antoni Mojżesz, kier. drużyny – Łukasz Bliźniak. Trener – Andrzej Tomala

Bramkarze: Jacek Felsch (74), Artur Kuźma (94)
Obrońcy: Tomasz Chwierut (80), Wojciech Góral (85), Kamil Klimczyński (95), Szymon Nowicki (91), Krzysztof Pawlusiak (82), Lucjan Stawowczyk (91), Andrzej Tomala (73), Dawid Wojtaszka (94).
Pomocnicy: Konrad Bączek (90), Damian Gacek (93), Radosław Kuzia (92), Sebastian Kajor (91), Piotr Merta (94), Przemysław Tlałka (82)
Napastnicy: Przemysław Dudzic (83), Mariusz Piskorek (90), Bogdan Swarzyński (87)
Przybyli: Gacek (Podbeskidzie, ME), Klimczyński (z juniorów), Kuzia (Szczakowianka Jaworzno), Makowski (powrót po kontuzji).
Odeszli: Wojciech Jurkowski (Przeciszovia), Kamil Ozimina (szuka klubu), Łukasz Ryłko, Adam Żmuda (Soła Łęki).

SOŁA OŚWIĘCIM
32-600 Oświęcim, ul. Przeczna 2a. Tel. 508-310-540
Prezes – Kinga Mitoraj, kier. drużyny – Przemysław Spisak. Trener – Sebastian Stemplewski

Bramkarze: Daniel Kotyza (94), Łukasz Nowak (81), Kamil Talaga (88)
Obrońcy: Sebastian Baluś (92), Michał Biskup (90), Artur Czarnik (90), Wojciech Jamróz (90), Bartłomiej Mika (90), Bartłomiej Sałapatek (85), Rafał Skrzypek (83), Adrian Stanek (91).
Pomocnicy: Paweł Cygnar (86), Sebastian Domański (93), Marcin Nowak (92), Piotr Paw (92), Grzegorz Rajman (75), Sebastian Stemplewski (77), Łukasz Ząbek (85).
Napastnicy: Adam Janeczko (80), Bartłomiej Jasiński (83), Przemysław Niewiedział (86), Jakub Snadny (90).
Przybyli: Biskup (Szczakowianka Jaworzno), Cygnar (Górnik Wesoła), Domański (Zagłębie Sosnowiec), Snadny (Janina Libiąż), Stanek (Wisła, ME), Talaga (Babia Góra Sucha Beskidzka), Ząbek (Janina)
Odeszli: Tomasz Borowczyk, Wiesław Hałat, Maciej Majcherek, Oskar Kyrcz (do rezerw), Artur Opala (GTS Bojszowy), Bartłomiej Ryś (Iskra Brzezinka).

SOKÓŁ Przytkowice
34-141 Przytkowice, adres do korespondencji - Przytkowice 596, tel. 695-727-365.
Prezes – Bogdan Kaczmarczyk, kierownik drużyny – Wiesław Firlej

Trener – Roman Skowronek
Bramkarze: Piotr Racułt (79), Jacek Uniwersał (94), Krzysztof Żak (86)
Obrońcy: Mateusz Hujdus (88), Piotr Janicki (94), Piotr Kubas (94), Roman Skowronek (76), Grzegorz Stokłosa (79), Marcin Monica (93), Mateusz Zając (88), Mateusz Żak (86), Jakub Żurek (79).
Pomocnicy: Kamil Flaka (94), Tomasz Gruczyński (90), Łukasz Lelek (83), Arkadiusz Monica (88), Grzegorz Pacułt (88), Michał Rzeszótko (92), Paweł Siemiński (79), Witold Stokłosa (81).
Napastnicy: Konrad Czara (91), Kamil Mazurek (Sosnowianka), Dawid Rzeszutko (92), Krystian Smajek (85), Bartłomiej Smajek (96).
Przybyli: Flaka (Żarek Stronie), Janicki (z juniorów), Kubas (Pogoń Skotniki), Mazurek (Sosnowianka, w trakcie załatwiania), A. Monica (Sosnowianka), Żurek (Halniak Maków Podhalański), B. Smajek (z juniorów).
Odeszli: Paweł Galos, Jarosław Kawecki (wyjazd zagraniczny), Dariusz Kolber, Jacek Pala (zrezygnowali z gry)

MKS Trzebinia-Siersza
32-540 Trzebinia, ul. Kościuszki 33, tel. (32) 612-11-97
Prezes – Paweł Rejdych, kierownik drużyny – Alfred Godyń.
Trener – Mateusz Miś

Bramkarze: Łukasz Gielarowski (78), Krzysztof Pająk (94), Jakub Wilk (87).
Obrońcy: Dariusz Czyszczoń (84), Jakub Juraszek (88), Marcin Kalinowski (93), Adrian Kukla (99), Damian Kurzymski (94), Sebastian Ołownia (87), Krzysztof Sieczko (86), Paweł Szczepanik (86), Michał Urbański (93), Dominik Rolka (83).
Pomocnicy: Michał Gąsior (94), Marcin Giermek (87), Kacper Głowacz (94), Michał Kowalik (93), Damian Lickiewicz (82), Maciej Muras (93), Paweł Piskorz (95),
Napastnicy: Norbert Ciepichał (81), Michał Krawczyk (90), Patryk Mendela (92), Jakub Pająk (94).
Przybyli: Juraszek (Orzeł Piaski Wielkie), Głowacz (z juniorów), Krawczyk (Hutnik Kraków), Kurzymski (z juniorów), Mendela (powrót z Dulowej), Piskorz, Urbański (z juniorów).
Odeszli: Artur Czech (wyjazd zagraniczny), Mariusz Rogalski, Tomasz Szczepanik (zrezygnowali z gry).

Jedenastka jesieni Fortuna 1 Ligi

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3