reklama

Regulamin plebiscytu "Najpopularniejszy Hokeista Aksam Unii Oświęcim"

RedakcjaZaktualizowano 
REGULAMIN PLEBISCYTU „Najpopularniejszy Hokeista Aksam Unii Oświęcim w sezonie 2010/2011“ PROWADZONEGO NA ŁAMACH dziennika „Polska GAZETA KRAKOWSKA”

Art. 1. ORGANIZATOR

Plebiscyt jest prowadzony przez Organizatorów Plebiscytu na zasadach niniejszego Regulaminu. Organizatorami Plebiscytu są:

1. Polskapresse sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Oddział Prasa Krakowska w Krakowie,
Al. Pokoju 3, 31 – 548 Kraków

2.TH Unia Oświęcim, ul. Chemików 4, 32-600 Oświęcim.

Art. 2. UCZESTNICTWO W PLEBISCYCIE

Udział w plebiscycie, jako głosujący i wypełniający kupony mogą wziąć osoby, które:
a. posiadają pełną zdolność do czynności prawnych
b. posiadają miejsce stałego zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

Art. 3. CZAS TRWANIA PLEBISCYTU

1. Plebiscyt będzie trwał w dniach 11.02.2011 r. – 25.03.2011 r. i zostanie przeprowadzony etapowo.

2. Etapy Plebiscytu:
1) Głosowanie na hokeistę (druk kuponów w dzienniku „Polska Gazeta Krakowska w wydaniach piątkowych – Tygodnik Nad Sołą i Skawą tj. 11.02.2011 – 19.03.2011, termin dostarczenia kuponów do redakcji Polski Gazety Krakowskiej: 22.03.2011 r.)
2) zliczenie głosów oddanych w Plebiscycie do dnia 23.03.2011 r.
3) ogłoszenie wyników Plebiscytu na łamach dziennika Polska Gazeta Krakowska w dniu 25.03.2011r.

Art. 4. ZASADY PLEBISCYTU

1. W ramach Plebiscytu odbywa się głosowanie, w którym głosujący wybierają Najpopularniejszego Hokeistę Aksam Unii Oświęcim.

2. Głosowanie odbywa się poprzez wypełnienie oryginalnych kuponów dołączonych do piątkowego wydania dziennika „Polska Gazeta Krakowska – Tygodnik Nad Sołą i Skawą” w okresie trwania Plebiscytu.

3. Na najpopularniejszego hokeistę można również głosować wysyłając SMS pod numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) o treści UNIA.(numer kandydata przydzielony przez Organizatorów) Głosowanie drogą SMS w plebiscycie odbywa się poprzez zakup e-wydania.
Zakupu e-wydania można dokonać poprzez przesłanie SMS-a na numer 72355 (koszt wysłania SMS-a 2,46 zł z VAT) o treści: Unia.X, gdzie X oznacza numer kandydata na którego oddajemy głos w plebiscycie.
Głosowanie trwa od 11.02 do19.03.2011 do godz. 23.59.59

a) Szczegółowa instrukcja głosowania widnieje na stronie www.oswiecim.naszemiasto.pl
b) Jedna osoba może wysłać dowolną ilość SMS-ów

4. Biorący udział w plebiscycie może wypełnić i wysłać dowolną liczbę kuponów drukowanych w Gazecie Krakowskiej oraz wysłać dowolna ilość SMS-ów.

5. Głosujący może dostarczyć kupon osobiście bądź przesłać pocztą najpóźniej do dnia 22 marca 2011 r. O zachowaniu terminu decyduje data dostarczenia listu pod adres: Polska Gazety Krakowskiej, Rynek Główny 1, 32-600 Oświęcim.

6. Zwycięzcami Plebiscytu „Najpopularniejszy Hokeista Aksam Unii Oświęcim 2010 roku zostaną kandydaci, który otrzymają największą liczbę głosów, liczonych jako suma głosów wysłanych za pomocą kuponów oraz głosów oddanych przez SMS.

7. Biorący udział w plebiscycie może wypełnić i wysłać dowolną liczbę kuponów drukowanych w Gazecie Krakowskiej oraz wysłać dowolna ilość SMS-ów.

8. Głos jest ważny tylko wtedy gdy jeżeli wypełnione są wszystkie pola na kuponie lub treść SMS–a jest zgodna z wzorem o którym mowa w pkt. 3.

9. Dodatkowo kapituła Plebiscytu w skład której wejdą przedstawiciele Organizatorów przyzna 3 nagrody rzeczowe ufundowane przez PPH Aksam dla głosujących w Plebiscycie.

Art. 5. NAGRODY

Zwycięzca Plebiscytu otrzyma pamiątkową statuetkę oraz dyplom.

Art. 6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Biorący udział w głosowaniu w Plebiscycie wyrażają zgodę na zastosowanie się do niniejszego Regulaminu oraz na wykorzystanie swoich danych osobowych do celów związanych z przeprowadzeniem Plebiscytu.

2. Organizatorzy Plebiscytu zastrzega sobie prawo przedłużenia lub skrócenia czasu trwania Plebiscytu oraz zmiany terminu ogłoszenia listy laureatów.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w trakcie trwania Plebiscytu.

4. Niniejszy konkurs, którego warunki zostały określone przez Organizatora powyżej nie jest „grą losową”, „loterią fantową”, „zakładem wzajemnym” ani „loterią promocyjną”, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania).

5. W zakresie nieuregulowanym w niniejszym regulaminie zastosowanie ma regulamin ogólny konkursów i plebiscytów organizowanych przez Polskapresse Sp. z o.o. oraz prawo powszechnie obowiązujące.

6. Niniejszy Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatorów oraz na stronach: nowysacz.naszemiasto.pl..

7. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opóźnienia lub jakiekolwiek zaniedbania wynikające z działania poczty lub operatorów sieci telefonii komórkowych.

Art. 7. DANE OSOBOWE

1. Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w Plebiscycie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych Organizatorowi w poniższym zakresie. Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polskapresse Sp. z o.o. Oddział w Krakowie z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia i powiadomienia zwycięzców oraz przekazania nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych.

2. Polskapresse Sp. z o.o. informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Spółkę w zakresie dozwolonym przez w/w ustawę. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Polskapresse Sp. z o.o. na piśmie.

3. Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w Plebiscycie uczestnik wyraża nadto zgodę na otrzymywanie od Polskapresse Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Polskapresse Sp. z o.o. adresy e-mail oraz / albo numery telefonów, informacji handlowej od Polskapresse Sp. z o.o. dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Polskapresse Sp. z o.o., a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Polskapresse Sp. z o.o. na odrębnych zasadach.

Puchar Świata w skokach narciarskich

Wideo

Materiał oryginalny: Regulamin plebiscytu "Najpopularniejszy Hokeista Aksam Unii Oświęcim" - Oświęcim Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3