reklama

Regulamin plebiscytu "Najpopularniejszy Hokeista TH Aksam Unii Oświęcim w sezonie 2011/2012"

RedakcjaZaktualizowano 
Regulamin plebiscytu „Najpopularniejszy Hokeista TH Aksam Unii Oświęcim w sezonie 2011/2012“ prowadzonego na łamach dziennika „POLSKA GAZETA KRAKOWSKA”.

Art. 1. (Postanowienia ogólne)

1. Plebiscyt „Najpopularniejszy hokeista TH Aksam Unii Oświęcim w sezonie 2011/2012” (dalej: Plebiscyt) jest prowadzony przez Organizatora na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Organizatorem Plebiscytu jest wydawca dziennika „Polska Gazeta Krakowska” (dalej: Gazeta Krakowska) POLSKAPRESSE Sp. z. o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 41, poczta 02 – 672 Warszawa; Oddział Prasa Krakowska w Krakowie, al. Pokoju 3, poczta 31-548 Kraków, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408, o kapitale zakładowym w wysokości 41 503 000,00 zł; NIP 522-01-03-609, REGON 012047699-00086.
2. Współorganizatorem Plebiscytu jest TH Aksam Unia Oświęcim, ul. Chemików 4, 32-600 Oświęcim. Organizator i Współorganizator zwani są łącznie Organizatorami.
3. Organizator oświadcza, że Plebiscyt nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 09.201.1540 ze zm.).
4. Organizator oświadcza, że w związku z Plebiscytem pełni funkcję administratora danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 02.101.926 j.t. ze zm.). oraz że dane osobowe Uczestników Plebiscytu będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby Plebiscytu w zakresie i na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie i w przepisach prawa.
5. Uczestnictwo w Plebiscycie, w tym w szczególności podanie do wiadomości Organizatora danych osobowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Plebiscytu ma charakter dobrowolny.
6. Plebiscyt jest prowadzony na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
7. Plebiscyt trwa od dnia 24 lutego 2012 r. do dnia 20 marca 2012 r.

Art. 2 (Warunki uczestnictwa w Plebiscycie)

1. Udział w Plebiscycie jako głosujący mogą wziąć Czytelnicy Gazety Krakowskiej, którzy w terminie określonym w Regulaminie oddadzą głos na kandydata wybranego z listy, o której mowa w ust. 5 poniżej.
2. Plebiscyt przeznaczony jest dla osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
3. Jako kandydat do tytułu Najpopularniejszy hokeista TH Aksam Unii Oświęcim w sezonie 2011/2012 zgłoszony może zostać przez Organizatora każdy hokeista drużyny seniorów reprezentujący klub w sezonie 2011/2012. Kandydat powinien charakteryzować się nieposzlakowaną opinią.
4. Uczestnictwo w Plebiscycie polega na głosowaniu na przedstawionych przez Organizatorów kandydatów do tytułu Najpopularniejszy hokeista TH Aksam Unii Oświęcim w sezonie 2011/2012.
5. Lista kandydatów zostanie opublikowana 24 lutego 2012 r. w Gazecie Krakowskiej Tygodniku Małopolskim – Nad Sołą i Skawą wydawanym przez Organizatora.

Art. 3 (Głosowanie w Plebiscycie)

1. Głosowanie w Plebiscycie trwa od dnia 24 lutego 2012 r. do dnia 20 marca 2012 r.
i obejmuje głosowanie na kandydatów na drukowanych w okresie od dnia 24 lutego 2012 r. do 16 marca 2012 r. w Gazecie Krakowskiej (wydanie Małopolska Zachodnia) oraz w Tygodniku Małopolskim – Nad Sołą i Skawą kuponach do głosowania lub przez SMS (poprzez zakup e-wydania Gazety Krakowskiej). Na jednym kuponie można głosować tylko na jednego kandydata.
2. Kupony do głosowania należy dostarczyć na adres „Gazeta Krakowska”, Rynek Główny 1, 32-600 Oświęcim, do dnia 20 marca 2012r. Kupony nadesłane po tym terminie lub wadliwie wypełnione nie będą uczestniczyły w głosowaniu. O zachowaniu terminu decyduje data doręczenia kuponu na ww. adres.
3. Składając kupon Czytelnicy wyrażają zgodę na udział w głosowaniu na zasadach określonych w Regulaminie.
4. Kupon do głosowania w Plebiscycie zawiera miejsce na wpisanie imienia
i nazwiska kandydata do tytułu Najpopularniejszy hokeista TH Aksam Unii Oświęcim w sezonie 2011/2012, miejsce na wpisanie imienia, nazwiska i adresu osoby głosującej oraz odpowiednie oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Czytelnika, przy czym podanie danych osobowych osoby głosującej jest dobrowolne i nie wpływa na ważność głosu.
5. Głosowanie w Plebiscycie będzie odbywać się również przez SMS (poprzez zakup e-wydania Gazety Krakowskiej) w okresie od 24 lutego 2012 r. do dnia 20 marca 2012 r. do godziny 23.59.59.
6. Na kandydata do tytułu Najpopularniejszy hokeista TH Aksam Unii Oświęcim w sezonie 2011/2012 głosować można wysyłając SMS pod numer 72355 (koszt 2,46 z VAT) o treści UNIA.(numer kandydata przydzielony przez Organizatorów).
7. Szczegółowa instrukcja glosowania zamieszczona będzie w okresie trwania plebiscytu na stronie oswiecim.naszemiasto.pl.
8. Czytelnik może wysłać dowolną ilość kuponów lub SMS.

Art. 4 (Rozstrzygnięcie Plebiscytu i Nagrody)

1. Laureatem Plebiscytu zostanie 1 kandydat, który otrzyma najwięcej głosów liczonych według sumy głosów oddanych za pomocą kuponów i sms-ów. Jeżeli więcej niż jeden Kandydat uzyska ilość głosów uprawniających do odbioru nagrody, możliwe jest podjęcie przez Organizatorów decyzji o zwiększeniu liczby Laureatów. Z posiedzenia Kolegium Redakcyjnego, które odbędzie się 21 marca 2012 r., dotyczącego wyłonienia Laureata oraz autorów najlepszych uzasadnień, o których mowa w ust. 5 poniżej, sporządza się protokół.
2. Laureat Plebiscytu otrzyma pamiątkowy puchar.
3. Uroczyste wręczenie pucharu odbędzie się po zakończeniu Plebiscytu w terminie i miejscu, który zostanie podany do wiadomości Laureata przez Organizatora.
4. Nazwisko Laureata zostanie opublikowane w Gazecie Krakowskiej w dniu następnym po uroczystym wręczeniu pucharu.
5. Troje Czytelników którzy najlepiej wg oceny Kolegium Redakcyjnego uzasadnią swój wybór danego kandydata otrzyma nagrody wymienione poniżej (jedna nagroda dla jednego Czytelnika):
1) jeden weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Jawor w Jaworzu (obok Bielska-Białej).
2) dwa zestawy produktów Firmy AKSAM.

Art. 6 (Postanowienia Końcowe)

1. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia lub skrócenia czasu trwania Plebiscytu, dokonania innych zmian Regulaminu w trakcie trwania Plebiscytu, a także do zmiany terminu ogłoszenia Laureata Plebiscytu.
2. W przypadku zmiany postanowień niniejszego Regulaminu Organizator będzie zobowiązany do udostępnienia uczestnikom aktualnie obowiązującego Regulaminu.
3. Niniejszy Regulamin dostępny jest w trakcie Plebiscytu w siedzibie Polskapresse Sp. z o.o. Oddział Prasa Krakowska, al. Pokoju 3 31-548 Kraków i w siedzibie redakcji Gazety Krakowskiej, Rynek 1, 32-600 Oświęcim, oraz na stronie www.oswiecim.naszemiasto.pl, a także na stronie internetowej współorganizatora Plebiscytu.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub jakiekolwiek okoliczności wynikające z działania poczty lub dostawców usług telekomunikacyjnych.
5. Przyrzekającym nagrody, o których mowa w art. 5 powyżej, w rozumieniu art. 921 kodeksu cywilnego, a także wydającym nagrody w rozumieniu przepisów prawa podatkowego jest Współorganizator Plebiscytu, z wyjątkiem pucharu, o którym mowa w art. 5 ust.2, ufundowanego przez Organizatora. Wydanie nagrody, o której mowa w art. 5 ust. 5 pkt 1 powyżej jest uzależnione od uiszczenia przez Czytelnika kwoty na poczet należnego podatku.
6. Biorąc udział w Plebiscycie Uczestnik akceptuje treści niniejszego Regulaminu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych Organizatorowi w poniższym zakresie. Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Organizatora Plebiscytu dla celów organizacji i przeprowadzenia Plebiscytu, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych.
7. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają postanowienia Regulaminu Ogólnego Konkursu dla konkursów i plebiscytów organizowanych przez Polskapresse Sp. z o.o. oraz prawo powszechnie obowiązujące.
8. Wszelkie spory wynikające z interpretacji lub stosowania niniejszego Regulaminu będą rozstrzygane przez Sąd miejscowo właściwy dla siedziby Organizatora w Krakowie.
9. Prawo interpretacji przepisów niniejszego regulaminu należy do Kolegium Redakcyjnego.
10. Regulamin wchodzi w życie z dniem 24 marca 2012.

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!

Puchar Świata w skokach narciarskich

Wideo

Materiał oryginalny: Regulamin plebiscytu "Najpopularniejszy Hokeista TH Aksam Unii Oświęcim w sezonie 2011/2012" - Oświęcim Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3