Unia Oświęcim kontra stołeczne kluby w łyżwiarskim memoriale im. Marii Lelonkiewicz w Łodzi

Świadkami rywalizacji oświęcimskiej Unii ze stołecznymi drużynami byli kibice w łyżwiarskim memoriale im. Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz, rozegranym w Łodzi. Podopieczni Ewy Lofek startowali w klasach brązowej i srebrnej.

Wśród solistek, w klasie brązowej, oświęcimianki obsadziły większość miejsc na podium. Jednak na jego najwyższym stopniu stanęła Karolina Hebda z Euro6 Warszawa. Za nią uplasowały się Karolina Gębczyk z Nikolą Adamczyk. Tuż poza podium, bo na 5. pozycji, uplasowała się Amelia Konik z Unii. Miejsca pozostałych oświęcimianek: 8. Oliwia Pytkowicz, 9. Aleksandra Mędela, 29. Tatiana Kasprzyk, 31. Dorota Zawadzka.
Wśród solistów bratobójczą walkę o prymat stoczyli oświęcimianie Jakub Lofek z Pawłem Jakubcem. Ostatecznie zwyciężył ten pierwszy. Na najniższym stopniu podium stanął Piotr Sikorski z Salchofu Warszawa.
W klasie srebrnej, wśród solistek, bezkonkurencyjna okazała się Amelia Wojtyńska z Salchofu Warszawa. Miejsce na najniższym stopniu podium przypadło w udziale jej klubowej koleżance, Martynie Wosińskiej. Stołeczne zawodniczki przedzieliła oświęcimianka Magdalena Zawadzka, przywożąc srebrny medal.
Miejsca pozostałych zawodniczek Unii: 6. Anna Jaromin, 7. Alicja Rogalska, 8. Zuzanna Mędela, 12. Julia Kunurowska.