Zagrały ze zmiennym szczęściem

(bk)

Kolejne mecze mają za sobą unihokeistki Multi-75 Killers, które rywalizują w I lidze unihokeja juniorek starszych. Tym razem krakowska ekipa zagrała dwa spotkania z Juniorem Kębłowo. Jak się okazało szczęście w tych spotkaniach było zmienne.

W pierwszej potyczce o wygranej "killerek" zadecydował imponujący finisz. Krakowianki przegrywały już bowiem w trzeciej tercji 4:6, ale zdołały strzelić cztery bramki i ostatecznie wygrać całe spotkanie 8:6.
Na drugi dzień nie poszło już tak dobrze. Pierwszy gol dla Juniora padł już w 14. sekundzie gry. Później trzy kolejne, na które krakowianki nie potrafiły odpowiedzieć. Po dwóch tercjach wynik brzmiał 7:1 dla Juniora. Zryw w ostatniej tercji na niewiele się zdał. Ostatecznie krakowska ekipa przegrała 4:10.