MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Plebiscyt Edukacyjny. Poznaj najlepszych nauczycieli w Małopolsce

Agnieszka Aulich
Agnieszka Aulich
Finał największego plebiscytu edukacyjnego w Małopolsce. Sprawdź, kto wygrał!
Finał największego plebiscytu edukacyjnego w Małopolsce. Sprawdź, kto wygrał! Anna Kaczmarz
Dziś wielki finał naszej akcji: Plebiscyt Edukacyjny 2023 rozstrzygnięty! Poznajcie zwycięzców Plebiscytu Edukacyjnego! W szacownych murach Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, mieliśmy zaszczyt gościć laureatów Plebiscytu Edukacyjnego z Małopolski. Kto został najlepszym nauczycielem? Które przedszkole, szkoła i uczelnia okazały się najpopularniejsze? Który nauczyciel zdobył największe uznanie? Zobacz naszą relację.

Największy plebiscyt edukacyjny w Małopolsce rozstrzygnięty. Głosowanie mieszkańców naszego regionu wyłoniło zdobywców medali i nagród na każdym szczeblu edukacji.

Właśnie przyznaliśmy zaszczytne tytuły i nagrodziliśmy nauczycieli, ale także przedszkola, szkoły oraz uczelnie. Zauważamy i wyróżniamy placówki przyjazne uczniowi, gdzie młody człowiek i jego wszechstronny rozwój są na pierwszym miejscu. Na wojewódzką galę Plebiscytu Edukacyjnego zaprosiliśmy wszystkich laureatów w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu Małopolski.

ZOBACZ RELACJĘ

_______________

Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.  

_______________

Nagrody wręczał Maciej Kwaśniewski, redaktor naczelny "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego", życząc pedagogom, by udało im się wychować uczniów, którzy potrafią samodzielnie myśleć. Partnerem honorowym plebiscytu był Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. W imieniu Piotra Borka, rektora Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, laureatów honorował Adam Gliksman, kierownik Działu Promocji Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej.

Nauczyciel to zawód wyjątkowy. Poza wiedzą i doświadczeniem, dobry nauczyciel powinien dysponować umiejętnością nawiązywania relacji z uczniami, budowania relacji opartych na autorytecie i szacunku. Nie jest łatwo jednocześnie być opiekunem młodzieży, liderem, ale i przyjacielem. Wraz z naszymi Czytelnikami doceniamy pedagogów, dla których przekazywanie wiedzy i wychowywanie dzieci to pasja, a nie tylko wykonywana profesja. Jak powiedział jeden z laureatów, "ten zawód to powołanie".

W Plebiscycie Edukacyjnym zauważamy i nagradzamy najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli, a wręczane dziś nagrody są tylko skromną formą podziękowania pedagogom za ich wysiłek.

Wybierz kategorię
KLIKNIJ i SPRAWDŹ WYNIKI
w etapie wojewódzkim:
Nauczyciel przedszkola
Nauczyciel klas 0-III
Nauczyciel klas IV-VIII
Nauczyciel szkoły
ponadpodstawowej
Nauczyciel akademicki
Dyrektor Szkoły lub Przedszkola
Przedszkole Roku
Szkoła Roku
Szkoła Językowa Roku
Uczelnia Roku

_______________

SPRAWDŹ WYNIKI
w powiatach
Nauczyciel przedszkola
Nauczyciel klas 0-III
Nauczyciel klas IV-VIII
Nauczyciel szkoły
ponadpodstawowej
Przedszkole Roku
Szkoła Roku

_______________

Oprócz zaszczytnego tytułu Nauczyciela Roku w mieście lub powiecie, laureaci otrzymali dyplomy i medale, zaproszenie na ogólnopolską galę plebiscytu na Zamku Królewskim w Warszawie, prezentację w dodatku do gazety, w którym zostaną przedstawieni laureaci plebiscytu, a także nagrody finansowe.

Na wiosnę przyjdzie czas na wielkie podsumowanie całego plebiscytu. Na ogólnopolską galę zostaną zaproszeni laureaci w każdej kategorii z każdego województwa. Odbędzie się ona w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie.

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WYNIKI
w ogólnopolskim finale

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na oswiecim.naszemiasto.pl Nasze Miasto