MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Marta Manowska z "Sanatorium miłości" w Krynicy Zdroju. Bohaterów show TVP można spotkać w różnych częściach uzdrowiska [14.09]

Joanna Mrozek
Joanna Mrozek
Wideo
od 16 lat
To już drugi tydzień nagrań do kolejnej edycji hitu TVP - "Sanatorium miłości". Tym razem to Krynica-Zdrój będzie tłem dla miłosnych uniesień bohaterów programu. W uzdrowisku można spotkać bohaterów programu, których tożsamość owiana jest tajemnicą, poznamy ich w momencie emisji programu. Jest też prowadząca Marta Manowska, która w wolnej chwili korzysta ze ścieżek rowerowych. Nagrania odbywały się wczoraj w hotelu "Czarny Potok" oraz na Górze Parkowej w ogrodach żywiołów.

Bohaterowie "Sanatorium miłości" w Krynicy- Zdroju

Program "Sanatorium miłości" pokaże widzom w całej Polsce także piękno Krynicy-Zdroju i jej atrakcje. Tych jest wiele, dlatego uzdrowisko może liczyć na kolejną reklamę. Partnerem programu jest spółka Uzdrowisko Krynica-Żegiestów, która w Krynicy-Zdroju prowadzi najbardziej znane budynki sanatoryjne. Kuracjusze z programu TVP przebywają w Nowych Łazienkach Mineralnych. Nagrania potrwają do końca września, więc jest szansa spotkać bohaterów czy ekipę telewizyjną. Jest też prowadząca Marta Manowska. Niektórym udało się ją spotkać. Prezenterka robi długie, rowerowe wycieczki do Tylicza czy Muszyny.

Prezenterka w wolnej chwili czas spędza aktywnie
Prezenterka w wolnej chwili czas spędza aktywnie Instagram relacja Marta Manowska

- Jest okazja ich spotkać na ulicach Krynicy-Zdroju, ekipa ciągle się przemieszcza. Bohaterowie 6 sezonu mieszkają u nas i korzystają z zabiegów. Ten fajna reklama dla uzdrowiska, która mamy nadzieję, przełoży się na większą oglądalność i jeszcze większą liczbę odwiedzających naszą piękną Krynicę - mówi "Gazecie Krakowskiej" Marcin Krzemiński, prezes Uzdrowisko Krynica Żegiestów.

Nagrania w Krynicy do 6 sezonu Sanatorium miłośći
Nagrania w Krynicy do 6 sezonu Sanatorium miłośći Instagram relacja Marta Manowska

Uczestnicy programu byli w hotelu Czarny Potok Resort & SPA oraz na Górze Parkowej. Sceny z ich udziałem kręcone są też na deptaku czy w Nowym Łazienkach Mineralnych.

Oglądalność liczona w milionach

Piąta edycja "Sanatorium miłości" emitowanego przez TVP który został bardzo dobrze przyjęty przez widzów, a każdy sezon cieszy się wysoką oglądalnością. Miłosne perypetie seniorów ściągają przed telewizory odbiorców liczonych w milionach.

Do 18 sierpnia można było się zgłaszać do 6. edycji programu. Uczestnicy po 60. przyjadą do Krynicy-Zdroju z nadzieją na radykalne zmiany w życiu. Nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie uzdrowiskiem w związku z programem ma burmistrz, który zaznacza, że TVP brało pod uwagę niekwestionowane atuty miasteczka. Te wkrótce zobaczy cała Polska.

Krynica-Zdrój otrzyma koleją szansę pokazania swoich walorów w telewizji. Wcześniej dużym sukcesem jak podkreślają władze uzdrowiska były igrzyska europejskie. Transmisje z zawodów spowodowały, że o uzdrowisku pod Górą Parkową było głośno, teraz może być jeszcze lepiej.

"Sanatorium miłości" TVP

"Sanatorium miłości” to polski program telewizyjny typu reality show prowadzony przez Martę Manowską i emitowany na antenie TVP1. W produkcji bierze udział 12 osób to, 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Uczestnicy przez trzy tygodnie poznają się i wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach tym razem Polanica-Zdrój została zamieniona na Krynicę-Zdrój.

Atuty uzdrowiska spodobały się ekipie telewizyjnej, która przez miesiąc wraz z uczestnikami kręci szósty sezon.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na oswiecim.naszemiasto.pl Nasze Miasto